Husk at du kan tage hyggen med hjem med vores populære Hyggepakker!

Kurv

Din kurv er tom

Fortsæt shopping

Kontakt & åbningstider

Aalborg

Urbansgade 28 st
9000 Aalborg
Tlf: +45 27 63 32 32
Aalborg@artbyme.dk

Mandag - fredag: 12.00 - 20.30
Lørdag - søndag - helligdage: 9.30 - 18.00



Åbningstider i skoleferierne
Uge 7 & 8: 9.30-18.00
Dagen efter Kr.Himmelfarts dag: 9.30-18.00
Uge 29, 30 & 31: 9.30-18.00
Uge 42: 9.30-18.00

Åbningstider henover jul & nytår
27. 28. 29. & 30. december: 9.30-18.00
23. 24. 25. 26. & 31. december: LUKKET
1. & 2. januar: LUKKET

Krystal aften
1. onsdag i hver måned: 18.30 - 21.00

Aalborg karneval
d. 28. maj - LUKKET

Renovering i Aalborg
*Vi gør opmærksom på, at bord booking i uge 20 man-fre ikke er muligt da vi skal udskifte vinduer. Booker du bord lør-søn i uge 20 er det med forbehold for at vi ringer og aflyser hvis håndværkerne ikke er færdige.
OBS gælder kun Aalborg caféen*

Du kan kun afhente dit keramik i vores åbningstider.

Bordbooking kun via telefon
+45 27 63 32 32
eller via vores online bookingsystem.

Aarhus

Vesterbro Torv 4B
8000 Aarhus
Tlf: +45 40 60 50 56
Aarhus@artbyme.dk

Mandag - fredag: 12:00 - 20.30
Lørdag - søndag - helligdage: 9.30 - 18.00



Åbningstider i skoleferierne
Uge 7: 9.30-18.00
Dagen efter Kr.Himmelfarts dag: 9.30-18.00
Uge 29, 30 & 31: 9.30-18.00
Uge 42: 9.30-18.00

Åbningstider henover jul & nytår
27. 28. 29. & 30. december: 9.30-18.00
23. 24. 25. 26. & 31. december: LUKKET
1. & 2. januar: LUKKET

Krystal aften
1. onsdag i hver måned: 18.30 - 21.00



Du kan kun afhente dit keramik i vores åbningstider.

Bordbooking kun via telefon
+45 40 60 50 56
eller via vores online bookingsystem.

Har du spørgsmål angående din web ordre?

Hvis du har spørgsmål angående din web ordre eller blot har et generelt spørgsmål
til vores online shop så kan du skrive til webshop@artbyme.dk

Mette_Fruensgaard_kontakt_Art_by_Me

Mette Fruensgaard

CO-OWNER
Direktør for drift
mette@artbyme.dk

Annette_Terp_kontakt_Art_by_Me

Annette Terp

CO-OWNER
Direktør for salg & events
annette@artbyme.dk

Anne_Fruensgaard_kontakt_Art_by_Me

Anne Fruensgaard

CO-OWNER
Direktør for digital & teknologi
anne@artbyme.dk

Mette_Marie_Svensson_kontakt_Art_by_Me

Mette Marie Svensson

SOME manager
some@artbyme.dk

Mia_Therese_Jensen_kontakt_Art_by_Me

Mia-Therese Jensen

Souschef i Aarhus
mia-therese@artbyme.dk

Nadja_Briting_kontakt_Art_by_Me

Nadja Briting

Bestyrer i Aalborg
nadja@artbyme.dk

Mia_Rahbech_kontakt_Art_by_Me

På orlov / Mia Rahbech

Bestyrer i Aarhus
mia@artbyme.dk