Husk at du kan tage hyggen med hjem med vores populære Hyggepakker!

Kurv

Din kurv er tom

Fortsæt shopping

Kontakt os

Aalborg

Urbansgade 28 st
9000 Aalborg
Tlf: +45 27 63 32 32
Aalborg@artbyme.dk

Aarhus

Vesterbro Torv 4B
8000 Aarhus
Tlf: +45 27 63 32 32
Aarhus@artbyme.dk

Har du spørgsmål angående din web ordre?

Hvis du har spørgsmål angående din web ordre eller blot har et generelt spørgsmål til vores online shop så kan du skrive til webshop@artbyme.dk

Mette_Fruensgaard_kontakt_Art_by_Me

Mette Fruensgaard

Ejer
Ansvar for drift
mette@artbyme.dk

Annette_Terp_kontakt_Art_by_Me

Annette Terp

Ejer
Ansvar for salg & events
annette@artbyme.dk

Anne_Fruensgaard_kontakt_Art_by_Me

Anne Fruensgaard

Ejer
Ansvar for digital strategi & teknologi
anne@artbyme.dk

Mette_Marie_Svensson_kontakt_Art_by_Me

Mette Marie Svensson

SoMe manager
some@artbyme.dk

Mia_Therese_Jensen_kontakt_Art_by_Me

Mia-Therese Jensen

Bestyrer i Aarhus - På barselsorlov
mia-therese@artbyme.dk

Nadja_Briting_kontakt_Art_by_Me

Nadja Briting

Bestyrer i Aalborg
nadja@artbyme.dk

Mette_Marie_Svensson_kontakt_Art_by_Me

Sille Toft Tang

Midlertidig bestyrer i Aarhus
sille@artbyme.dk